Stanica kajakowa MOSTY                  
Administratorem stanicy jest 
PHU BUNIKS 
tel. 502 059 018 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stanica 
kajakowa

Spływy kajakowe Łebą

 • Długość szlaku: 102km
 • Liczba dni: 6
 • Rekomendowana trasa spływu: Sianowo – Gać
 • Liczba przenosek: 14
 • Trudność: odcinek górny średnio trudny, odcinek Tłuczewo – Parasznyno bardzo trudny, odcinek Paraszyno – Mosty średnio trudny, odcinek dolny (od Lęborka) łatwy

Propozycje etapów spływów

 1. Sianowo – Tłuczewo (16km)
 2. Tłuczewo – Bożepole Wielkie (20km)
 3. Bożepole Wielkie – Mosty (20km)
 4. Lębork – Chocielewko (12km)
 5. Chocielewko -Poraj (20km)
 6. Poraj – Gać (11km)

Regulamin

 1. Pobyt na terenie stanicy kajakowej jest równoznaczny ze znajomością i akceptacją poniższego regulaminu.
 2. Infrastruktura na stanicy jest częściowo udostępniana bezpłatnie dla uczestników zgłoszonych wcześniej spływów kajakowych zorganizowanych przez podmioty nie działające dla zysku (np. organizacje pozarządowe, placówki oświatowe) w zakresie całej infrastruktury. W pozostałych przypadkach obowiązuje odpłatność.
 3. Zasady rezerwacji
  Sposoby dokonania rezerwacji:
  a) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  b) telefonicznie pod nr tel. 502 059 018
 4. Stanica zobowiązuje się do honorowania rezerwacji najpóźniej do godz. 18.00 w dniu przyjazdu. Po tym czasie ma prawo ją anulować na korzyść innego gościa.
 5. Stanica uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.
 6. Stanica świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłoszenie, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
 7. Obsługa zastrzega sobie prawo do nie wpuszczania na teren Stanicy osób pod wpływem alkoholu, zachowujących się nieodpowiednio oraz prawo do usunięcia z campingu osób nie przestrzegających niniejszego regulaminu. Stanica może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin Stanicy wyrządzając szkodę w mieniu Stanicy, Gości lub szkodę na osobie Gościa, pracownika Stanicy lub innych osób przebywających w Stanicy albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowania obiektu.
 8. Gość Stanicy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Stanicy powstałe z jego winy oraz winy odwiedzających go osób.
 9. Stanica nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione przez gości.
 10. Stanica nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 11. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 następnego dnia. Osoby nie zameldowane w Stanicy nie mogą przebywać na jej terenie po godz. 22.00.
 12. Zezwalamy na pobyt na naszym campingu zwierząt domowych. Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, sprzątania nieczystości.
 13. Zabrania się samowolnego wycinania gałęzi, kopania dołów, oznaczania miejsc itp.
 14. Ze względu na zagrożenie pożarowe ognisko można rozpalać tylko w wyznaczonym miejscu. Zezwala się na używanie grillów turystycznych pod domkami lub na polu campingowym.
 15. Zmotoryzowani Goście poruszający się po terenie campingu zobowiązani są zachować szczególną ostrożność. Na terenie Stanicy obowiązuje ograniczona możliwość poruszania się pojazdami oraz ograniczenie prędkości do 15 km/h. Parking campingu jest niestrzeżony.
 16. Wyjeżdżający Goście mają obowiązek pozostawienia miejsca biwakowania w czystości.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku
Kierownictwo Stanicy